Зокрема, кандидат у водії зможе обирати, як вчити правила дорожнього руху, основи будови транспортного засобу і основи надання домедичної допомоги – самостійно чи в автошколі.
Водночас для другого – практичного курсу навчання потрібно буде звертатись до акредитованих навчальних закладів.
Тобто, для уроків з керування транспортними засобами потрібен буде інструктор автошколи, спеціально переобладнане навчальне авто і визначена кількість годин для кожної з категорій, яку треба провести за кермом.
І тільки після проходження практичного навчання в автошколі можна буде скласти внутрішній іспит, а потім і іспит в сервісному центрі МВС.
Незмінним в іспитах для отримання права керування транспортними засобами залишиться єдиний законний спосіб отримання посвідчення водія вперше чи відкриття у наявному посвідченні нових категорій – це звернутись до будь-якого сервісного центру МВС де є екзаменація та успішно скласти іспити.
В Україні є чітке розмежування на теоретичний та практичний курси підготовки водіїв. Поки кандидат у водії не склав успішно теоретичний іспит в сервісному центрі МВС, не можна починати практичну підготовку. Тобто, поки немає підтвердження, що людина засвоїла правила дорожнього руху, то вона не може сідати за кермо, навіть з інструктором навчального закладу. Це питання безпеки на дорогах.
Чинний алгоритм отримання посвідчення водія вперше можна переглянути в розділі "Як стати водієм" https://hsc.gov.ua/prava/
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88.
Консультації в особистих повідомленнях на fb.com/hsc.gov.ua
Більше інформації на hsc.gov.ua
Читайте також: Поліцейські розшукали водія, який скоїв наїзд на неповнолітнього пішохода у Рівненському районі