Відбувся Чемпіонат Європи з пляжної боротьби серед кадетів U17 та юніорів U20 у французькому місті Сен-Лоран-дю-Вар. Спортсмени з Сарненського району блискуче виступили, показавши високі результати. Про це розповідає очільник Сарненської РДА Олександр Кохан.

Софія Кушнір, учасниця категорії Юніорів U20, здобула перше місце у ваговій категорії до 60 кг. Це ще одне вражаюче досягнення для Софії, яке свідчить про її талант і наполегливість у тренуваннях.

Анна Поштар з смт Рокитне виборола друге місце у ваговій категорії до 70 кг серед учасників Юніорів U20. Цей результат свідчить про великий талант і сильний дух спортсменки.

Марія Тіт з смт Рокитне стала срібною призеркою у категорії Кадети U17 у ваговій категорії до 60 кг.

Щоразу приємно спостерігати за успіхами жителів Сарненського району, які не зупиняються навіть у складний воєнний час і продовжують наполегливо працювати, прославляючи Україну на міжнародній арені. Хочу щиро подякувати тренерам та спортсменам за їхню наполегливу працю, - зазначає Олександр Кохан.