Оптимізація блокпостів та оборона Рівненщини. Ці питання обговорили під час спільної наради під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна. Про це інформують в Рівненській ОДА.

Участь у нараді взяли представники силового блоку, представники військових угрупувань, що несуть службу в області, начальники районних військових адміністрацій.

Йшлося про потреби військових формувань, заходи з укріплення оборони Рівненщини, а також про оптимізацію розміщення блокпостів. Так, частину з них дообладнають, котрісь законсервують.

Втім утримувати потрібно буде усі, аби у разі потреби оперативно розгорнути. Свої пропозиції та зауваження висловили представники поліції, військові та начальники районних військових адмінітстрацій.

Оборона області – пріоритетне завдання. Зважаючи на потенційну загрозу з білорусі, ми постійно покращуємо наші безпекові заходи. Завдяки коштам оборонного бюджету продовжуємо убезпечувати кордон, комплектувати сили оборони та оснащувати військових, - зазначив Сергій Подолін.

Читайте також: Благодійний турнір на підтримку ЗСУ: у Рівному відбулися змагання із мініфутболу серед силовиків