Через опади цього року в північних районах області виникли незначні повені. Аби запобігти надзвичайним ситуаціям, з ініціативи начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля, відбулася спільна нарада представників ДСНС, центру гідрометеорології, Регіонального офісу водних ресурсів, департаментів ОДА та голів райдержадміністрацій.

Очільник області зазначив, що на сьогодні рівень води в річках піднімається до 6 см за добу. Якщо така тенденція збережеться, то це може загрожувати майбутньому урожаю. Питання перебуває на постійному контролі.

За підсумками наради очільник області Віталій Коваль дав доручення:

  • забезпечити своєчасне відкачування води з метою захисту населення та територій;
  • постійно проводити спостереження за гідрологічною ситуацією на водних об'єктах;
  • продовжувати накопичувати необхідний аварійний запас матеріалів для запобігання шкідливим наслідкам від можливих аварійних випадків;
  • стежити за дерев'яними та понтонними мостами.

Як повідомила пресслужба Рівненської ОВА, в області в управліннях водного господарства створили 28 бригад чисельністю 378 чоловік для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій під час проходження весняної повені на Рівненщині. Крім цього, заготовили 37,1 метрів кубічних щебеню, 357,77 метрів кубічних піску, 3341 мішків та 1,3559 тонн паливно-мастильних матеріалів. 

Читайте також: Що не так з будівництвом біля архітектурної пам'ятки у Рівному? (ВІДЕО)