Для мешканців Рівненської територіальної громади чи працівників критичних інфраструктур Рівненської міської ради є можливість опанувати навики з домедичної допомоги на безкоштовному занятті. Про це інформують в Рівненській міській раді.

Навички першої допомоги - критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Сьогодні це без перебільшень може врятувати життя.

Аби потрапити на навчання необхідно заповнити відповідну анкету та очікувати на телефонний дзвінок від організаторів навчань.

Окрім того, установи, підприємства та організації Рівненської міської ради, що забезпечують життєдіяльність міста (критичні інфраструктури) централізовано (листом) можуть подати відповідну заявку до Управління охорони здоров‘я м. Рівне на проходження навчань з домедичної допомоги для їх колективів.

На сьогодні, інструкторами з домедичної допомоги першочергово проводяться навчання із зупинки критичних кровотеч, надання допомоги при травмах та опіках, проведенні серцево-легеневої реанімації та навчання із сортування серед потерпілих, що є досить важливим при масовій кількості постраждалих.

Кілька речей з якими найчастіше стикаємось опрацьовуючи Ваші заявки:

  • не правильно вказаний контактний номер;
  • особа, що подала заявку на навчання не відповідає на телефонний дзвінок систематично;
  • заняття з домедичної допомоги, що організовуються Управлінням охорони здоров‘я м.Рівного потребують вашої присутності та не проводяться в режимі відеоконференцій.

Заняття з домедичної допомоги не проводяться після 16:00 години та проходять виключно у робочі дні тижня.

Читайте також: На Дубенщині створять центр соціально-психологічної підтримки громадян