Він – один із 4-х, які працюватимуть на Рівненщині в рамках втілення пілотного проєкту. До Центру зможуть звертатися як військові, так і цивільні, які постраждали від війни.

В рамках реалізації проєкту на Дубенщині сьогодні працювали фокус-групи, до яких увійшли члени родин загиблих бійців ЗСУ, особи з інвалідністю внаслідок війни, УБД АТО/ООС, члени сім?ї зниклих безвісти, члени родин бійців ЗСУ, а також вимушено переміщені особи, що проживають в громадах району. Фасилітатор фокус-груп – кандидат психологічних наук Юрій Акименко.

За словами Ірини Кружайло, заступника голови Дубенської РВА, завдання таких фокус-груп на сьогодні – проведення дослідження потреб жителів Дубенщини у наданні соціальних та психологічних послуг, а також підтримки осіб, які через виклики воєнного часу потрапили у складні життєві обставини.

Нагадаємо, проєкт «Психосоціальна підтримка в Україні» реалізовується Фондом міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL in Ukraine) у партнерстві з Банком крайового господарства, Європейською комісією та програмою «Підтримка демократії» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Він передбачає створення Центру соціально-психологічної підтримки громадян. Витрати щодо ремонту приміщень, обладнання та їх облаштування, роботи з підбору персоналу грантодавці беруть на себе. 

Про це повідомляє пресслужба Дубенської РВА.

Читайте також: Людина зникла безвісти за особливих обставин: куди звертатися жителям Рівненщини