Рівненський спортсмен виборов "золото" своїй ваговій категорії.

Як повідомляє пресслужба Рівненської міської ради, 18 березня 2023 року в місті Луцьк відбувся чемпіонат Украіни серед молоді з сумо.

Вихованець ДЮСШ-5 Тимур Самедов став чемпіоном Украіни серед молоді до 21 року, до 23 років у ваговій категоріі до 100 кг. А також виборов золоту нагороду у абсолютній ваговій категоріі до 23 років. У активі Тимура ще срібну нагорода у абсолютній ваговій категоріі до 21 року і бронза у командних змаганнях.

19 березня 2023 відбувся чемпіонат Украіни з сумо серед дорослих. Тимур Самедов здобув бронзу у абсолютній ваговій категоріі та у командній боротьбі. Цим виступом наш спортсмен виконав норматив майстра спорту Украіни з сумо (Тренер Дмитро Коба).

Серед дорослих спортсменів у командній боротьбі бронзову нагороду здобув учень ДЮСШ-5 Солодюк Максим і виконав норматив кандидата у майстри спорту (тренер Микола Коба).

Серед молоді до 21 року бронзу виборола учениця ДЮСШ-5 Тетяна Климова і виконала норматив кандидата у майстри спорту з сумо (тренер Олександр Чмир)

Читайте також: На всеукраїнський конкурс надійшла рекордна кількість робіт від школярів Рівненщини