Це один із звичайних робочих днів працівників центру екстреної медичної допомоги.
Отримавши виклик лікар із своєю командою миттєво виходять з кімнати відпочинку та сідають в автомобіль швидкої допомоги.
Цей виїзд експериментальний. І насправді допомоги лікарів тут ніхто не потребує. Втім, бувають випадки коли підмога необхідна і самим медикам.
Після натискання кнопки "SOS", сповіщення про допомогу надходить в екстренку. І уже звідти, переконавшись, що тривожна кнопка була натиснута не випадково, диспетчери телефонують в поліцію охорони.
Декілька хвилин і поліція на місці. Якщо б бригаді лікарів загрожувала небезпека це допомогло б врятувати їх життя. А подібних небезпечних випадків за час їхньої роботи траплялося чимало.
Однак, якщо в цих ситуаціях вдалося уникнути тяжких наслідків для свого здоров'я, то в іншій, яку пригадує лікарка швидкої допомоги, все завершилося не так добре.
Встановили цю тривожну кнопку на планшети працівників екстренки наприкінці лютого. А уже з 1 березня, за потреби, бригада лікарів може нею користуватися. До слова, в деяких медичних закладах тривожні кнопки діють уже давно.
Тим часом виїзні бригади центру екстреної медичної допомоги сподіваються, що з тривожною кнопкою їхня робота стане більш безпечною.
Читайте також: Раніше ловив лісопорошників, тепер - воює з росіянами: 25-річний лісівник з Рівненщини став на захист країни