Фото ілюстративне
За житловою урядовою програмою «єОселя», на Рівненщині видано більше трьох десятків кредитів. На думку начальника Рівненської ОВА Віталій Коваль , динаміка в області хороша, адже буквально за пару днів кількість виданих кредитів зросла з 31 до 38.

На опрацюванні - ще 1048 заявок, розповів Віталій Коваль в інтерв’ю для інформаційного агентства «Главком».

Вільних квартир, які вже збудовані, але не продані, в регіоні майже тисяча. Думаю, що саме завдяки «єОселі» частину з них можна реалізувати. Таким чином бізнес може отримати гроші за квартири і спрямувати їх у нове будівництво, - зазначив начальник ОВА.

За словами керівника області, серед тих, хто розраховує на такі кредити, в основному, жителі області, але вже є немало заявок внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, у жовтні Уряд запустив програму доступної іпотеки «єОселя», ініційовану Президентом України Володимиром Зеленським ще до війни, а нині модернізовану та адаптовану до потреб воєнного часу. Її мета – допомогти українцям отримати гідне житло.

Наразі є декілька категорій, які можуть розраховувати на житловий кредит: військові, поліцейські, педагоги, науковці та лікарі.

Багато хто, до речі, ще не знає про цю можливість. Як на мене, взяти кредит під 3% річних за наявної інфляції на 20 років – це мрія, - каже Віталій Коваль.

Про це повідомляють в Рівненській ОВА.

Читайте також: Якими пільгами користуються особи з інвалідністю внаслідок війни?