Реабілітація, оздоровлення, знижка на послуги ЖКГ та соцвиплати – на такі пільги мають право особи з інвалідністю, які отримали травми під час війни. Роз’яснення дали в Міністерстві у справах ветеранів України.

Безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів.

Позачергове безплатне зубопротезування.
Безоплатне позачергове щорічне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Знижка платні за користування житлом, користування комунальними послугами.

Безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів.

Позачергове обслуговування амбулаторно-поліклінічними закладами, а також позачергова госпіталізація.

Право на щорічне медичне обстеження і диспансеризацію із залученням необхідних спеціалістів.

Виплата допомоги з тимчасової непрацездатності.

Позачергове забезпечення житлом, допомога у будівництві, виділення земельної ділянки. Одержання позики на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт жилих будинків і подвірних будівель.

Позачергове безоплатне забезпечення автомобілем.

Позачергове влаштування до закладів соціального захисту населення, а також обслуговування службами соціального захисту населення вдома.

Право на позачергове забезпечення продовольчими товарами.

Особам з інвалідністю внаслідок війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються: особам з інвалідністю I групи - у розмірі 50% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, II групи – 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, III групи - 30% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Щорічно до 5 травня особам із інвалідністю внаслідок війни виплачується разова грошова допомога.

Детальна інформація - за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/veteranam/pilgi-ta-znizhki/yakimi-pilgami-koristuyutsya-osobi-z-invalidnistyu-vnaslidok-vijni-zgidno-diyuchogo-zakonodavstva

Про це повідомляють в Рівненській ОВА.

Читайте також: Здолбунівська громада виділила 150 тисяч гривень на допомогу військовій частині