Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль відповів на питання готовності Рівненщини до нападу з боку білорусі.

Чи готова Рівненщина відбити напад ворога з боку білорусі?

Це запитання чую щодня. Сьогодні 326 день повномасштабної війни. І ми щодня готуємося до оборони населених пунктів Рівненщини.

На півночі активно будуємо інженерні та фортифікаційні споруди. Протитанкові рови. Усі 229 спільних кілометрів із республікою білорусь зміцнюються настільки, щоб російські війська не змогли пройти вглиб нашого регіону. Якщо влада білорусі дозволить їм розпочати наступ.

Віталій Коваль розповів, що місцеве населення має бойовий настрій і готове захищати свою землю.

Вважайте – це ще одна армія...Історично північ Рівненщини – це край партизанської слави. Тут завжди був сильний рух опору. Їх не змогла схилити ні фашистська Німеччина, ні все забороняюча і контролююча радянська влада. Тут живуть люди, які нікому не дозволять прийти до їхніх будинків, образити їхніх дітей, дружин та матерів.

Щодня місце жителі приходять як добровольці і долучаються до копання протитанкових ровів, допомагають робити відповідні огорожі та фортифікаційні споруди. Є й ті, хто постійно працює навіть у святкові дні, каже начальник ОВА.

Разом з тим щоденно Збройні сили України, Територіальна оборона, прикордонні війська, добровольчі формування кожної з 64 територіальних громад Рівненщини проходять бойові злагодження, відточують навики стрільби, тактику та стратегію війни в умовах їхніх територій.

В нашому регіоні весь прикордонний периметр заміновано. До того ж північ Рівненської області – це суцільні ліси і болота. Тільки безумець наважиться полізти в цей, як ми називаємо, Поліський котел. Північ Рівненщини перетвориться на криваві болота, якщо росія відкриє ще один фронт з боку білорусі, - додав Віталій Коваль

То чи готова Рівненщина відбити напад ворога з боку білорусі?

Так, ми готові. Готові битися і перемогти за нашу незалежність. Все буде Україна! - підсумував начальник Рівненської ОВА.