5280 комплектів передав Міжнародний благодійний фонд ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територіях.

Для внутрішньо переміщених дітей, які зареєстровані на території Рівненської області, розпочали видачу теплих дитячих наборів. Зокрема, чотири сотні комплектів вже отримав Вараський район, майже шістсот - Дубенський, Рівне – 1607 наборів.

Кожен дитячий набір містить куртку, светр або світшот, термобілизну, штани, шкарпетки, чоботи, шапку, шарф та рукавички для різного віку - на 2-3 роки, 5, 7 та 9. Набори одягу уніфіковані та підходять як дівчаткам, так і хлопчикам.

У Рівному отримати комплект можна у центрі соціального обслуговування за адресою вулиця Соборна, 3. У решті громад про видачу одягу можна дізнатися в органах соціального захисту за місцем реєстрації.

Для отримання гуманітарної допомоги ВПО, які є батьками дітей чи їх законними представниками подають заяву, згоду на обробку персональних даних та копії відповідних документів. 

Про це інформує Рівненська ОВА.

Читайте також: На Рівненській митниці виявили російські радіатори та будматеріали, які намагалися ввезти як китайські (ФОТО)