У Рівному художник Артур Хачатрян провів благодійну виставку-аукціон авторських робіт, аби зібрати кошти на потреби бійців ЗСУ. Унікальні графічні роботи увійшли до композиції виставки. А олійні полотна митця “Альтанка” та “Маки” стали лотами благодійного заходу, відкриття якого відбулось 2 грудня в Мистецькому цоколі Рівненської обласної філармонії.

Артур Хачатрян, відомий своїми олійними та унікальними графічними роботами, а також благодійними заходами. Наразі митець приєднався до “мистецького фронту”, котрий спрямований на підтримку українських захисників.

У темні часи приходять світлі люди, об’єднуються, аби розвіяти темряву. Бо в них є воля, мрія та незламність. Саме тому відкриття моєї виставки відбулось під невипадковою назвою «Вільні мрії». Коли планували цей захід, ще не знали, що нагайне потрібно нашим військовим, але точно хотілось спрямувати кошти для ЗСУ - розповів автор картин Артур Хачатрян.

Аукціон став унікальною можливістю придбати картини чи просто зробити донат на підтримку наших військових.

Наскільки важливий зв’язок на війні пояснювати не потрібно. Зв’язок важливий всюди, всі на собі це відчули з масованими ракетними обстрілами. Якщо в двох словах, для перемоги потрібен зв’язок, а на зв’язок потрібні гроші. Ми вже маємо першу партію «Старлінків», а також запити, куди їх найнеобхідніше відправляти - розповіла волонтерка Вікторія Шинкаренко.

За організацію мистецького заходу та його благодійну місію автора було нагороджено Подякою Управління культури та туризму Рівненської міської ради. На знак вдячності Артур Хачатрян передав представнику УКіТ ікону «Молитва господня», виконану в унікальній авторській манері.

Захід відбувся під музичний супровід Cover Duo "Fusion".

Наразі виставка картин триває. Підбиття підсумків аукціону буде оголошено по закінченню експонування робіт.

Довідково:

Багатогранний талановитий художник Артур Хачатрян працює у різних жанрах та техніках. В арсеналі художника понад півсотні олійних пейзажних творів та майже стільки ж у циклі ліричної графіки. Його виставки неодноразово були представлені в стінах Житомирської міської ради, Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича, Дому української культури, Музею космонавтики їм. С. П. Корольова, Музею історії м. Бердичева, Літературно-меморіального музею Лесі Українки тощо.

Кожна виставка Артура Хачатряна має на меті не лише презентацію авторської творчості, але й благодійну місію: допомогу дитячим будинкам, онкохворим та незрячим дітям, волонтерським організаціям тощо. Діяльність Артура Хачатряна відзначена низкою нагород дипломів, грамот та подяк міського, обласного та всеукраїнського значення. У 2017 році митець отримав Відзнаку «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня. У 2019 році нагороджений відзнакою «Честь і слава Житомирщини». У січні 2022 році присвоєно високу всеукраїнську нагороду - медаль «За служіння мистецтву».Поціновувачі сучасного мистецтва відмічають особливий талант художника з вірменським корінням. Сам автор картин зазначає, що творить не для заробітку, чи нагород, а для душі. І цей «некомерційний» пріоритет приваблює аудиторію, поціновувачів і охочих отримати його роботи у приватні колекції чи збагатити музейні фонди.

Про це повідомили в Рівненській обласній філармонії.

Читайте також: У Харалузі відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Назарію Ілюку