Сьогодні стадіон «Форт» у Рівному вперше після реконструкції прийняв футбольну товариську гру – зіграли команди U-14 «Верес» та ДЮСШ м. Здолбунів.

 Про це інформує начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

"Історія стадіону «Форт» розпочалася ще у 2020 році. Тоді небайдужі місцеві мешканці запросили мене на ранкову пробіжку. Аби показати занедбаний, засипаний будівельним сміттям стадіон", - йдеться в повідомленні.

За допомогою Фонду державного майна провели аукціон. І цю арену взяла в оренду громадська організація «Спортивний клуб «Омега Рівне».

За цей період із стадіону вивезли 640 вантажівок сміття, провели земельні роботи по основі поля. Влаштували дренажну систему, змонтували штучне покриття, засипали кварцевим піском. Змонтували освітлення та захисні сітки за воротами. Завезли 10 воріт різних розмірів, зробили огородження території стадіону.

У планах на весну - засипка гранул, монтаж бігових доріжок та майданчиків для розминок. А також будівництво малого поля розміром 30×50 м.

Тут буде футбольна академія, де зможуть професійно займатися футболом близько 300 дітей різного віку. В академії також діятимуть безкоштовні групи для дітей незахищених категорій і пільгові умови для дітей військових та переселенців.

А вже невдовзі арена прийматиме матчі чемпіонату України серед молодіжних команд.

Важливо, що після облаштування бігових доріжок, вони будуть доступні для зайняття спортом для усіх охочих.