На Рівненщині обговорили питання функціонування інженерних мереж у багатоквартирних будинках та взаємовідносини між ОСББ і АТ «Рівнегаз».

Участь у робочій нараді взяли очільники, представники департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, АТ «Рівнегаз», ОСББ області. Захід відбувався під керівництвом заступниці голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської.

«Необхідно відпрацювати алгоритм укладання індивідуальних договорів на технічне обслуговування багатоквартирних будинків, адже безпека та життя людей – це ті речі, якими не можна нехтувати. Доки тривають заходи з підготовки до опалювального сезону, ми маємо вирішити це питання як юридично, так і технічно», - сказала Людмила Шатковська.

Технічний директор АТ «Рівнегаз» Костянтин Жих зауважив, що впродовж року в області зареєстровано 8 випадків отруєння чадним газом.

Окремо обговорили питання щодо встановлення як поквартирних, так і загальнобудинкових лічильників, алгоритм передачі їх показників. Звернули також увагу і на гуртожитки, адже попри приватизацію квартир індивідуальні договори досі не укладені.

Так, зокрема, Костянтин Жих поінформував, що наразі компанія здійснює доставку газу до осель 267 тис. споживачів області та 2,8 тис. комунально-побутових об’єктів, промислових підприємств, установ і організацій.

Цілодобово працює 17 аварійних бригад, які виїжджають на виклики, пов’язані з витоками газу, локалізують та ліквідовують аварійні ситуації. У рамках підготовки до опалювального сезону, газовики виконали заміну більше 6 тисяч лічильників у споживачів.

За підсумками наради, домовилися відпрацювати алгоритм підписання індивідуальних договорів та передачу показників лічильників різними формами фіксації.

Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА.

Читайте також: На Рівненщині планують повернути обов'язкове носіння масок (ВІДЕО)