29 вересня на Рівненщині провели в останню дорогу Андрія Грановського з Дубенщини та Василя Окушка з Кореччини.

У Крупецькій громаді попрощалися із військовослужбовцем Андрієм Грановським.

Воїн народився та ріс у Хотині, навчався у Радивилівській ЗОШ № 1. Закінчив Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП, отримав професію електрогазозварювальника.

З перших днів повномасштабного вторгнення рф Андрій добровольцем пішов на військову службу. 22 вересня у м. Куп’янськ Харківської області під час виконання бойового завдання воїн загинув. Йому назавжди буде 23… У загиблого залишилися батьки та молодша сестра.

У Корецькій громаді попрощалися із Героєм-захисником Василем Окушком, 1992 року народження. Військовий народився у Головниці, після закінчення місцевої школи навчався у Клеванському професійно-технічному училищі та здобув професію кухаря-кондитера. У 2019 році підписав контракт на військову службу. Внаслідок бойових дій отримав контузію та тимчасово був звільнений від проходження служби. З 1 квітня цього року знову пішов захищати Україну. 26 вересня під час виконання бойового завдання в районі Гряниківки Дворічанського району Харківської області воїн загинув. Поховали Василя Окушка в рідному селі. У загиблого бійця залишилися мама та сестра.

Вічна слава воїнам України, які віддали життя задля перемоги над російським агресором!

Щирі співчуття рідним і близьким. 

За інформацією Рівненської ОВА.