Розробниками проєкту стали Олег і Леся Стечкевичі. Головна ідея - на мапі розміром 1,8 м на 1,2 м вишити бісером 25 гербів обласних центрів та регіонів України, тризуб та напис "Україна". Для цього було виготовлено 26 "заготовок", які розіслали в усі, окрім окупованих, області нашої держави.

Патріотичну ідею втілювали в життя освітяни. За педагогів з тимчасово окупованих територій карту вишивали всі охочі вчителі та учні.

Від Рівненщини цей проєкт підтримали педагоги Котівського ліцею, а вишивали її зі школярами та їхніми батьками.

Вишиту геральдичну карту України у середу, 28 вересня, презентували в Рівненському обласному краєзнавчому музеї під час патріотичного заходу «І оживе твій дім, Земля Свята! В єднанні його сила!».

Участь у презентації взяв і заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

- Саме сьогодні українці, як ніколи, повинні бути об’єднані спільним прагненням – перемогти! І такі патріотичні проєкти – гарний приклад єднання всієї країни навколо однієї мети. Сьогодні ми нарешті зрозуміли важливість та силу культурного-мистецького фронту, усвідомили, скільки часу було втрачено, і як важливо надолужити те, чого не робили раніше. На цій мапі бачимо червоно-чорний прапор УПА, який до війни в Україні не всі сприймали належно. І він поруч з нашим державним прапором як справжнє тло єдиної соборної України, котра переможе! – зауважив Олексій Бучинський.

Вишита бісером геральдична карта України упродовж місяця експонуватиметься в актовій залі музею. 

Про це інформує пресслужба Рівненської облради.

Читайте також: Учні школи Рівненського Палацу дітей та молоді на благодійному ярмарку зібрали більше 2 тисяч гривень для ЗСУ (ФОТО)