Так, за січень-серпень цього року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 650 мільйонів гривень. Це більше, ніж за аналогічний період минулого року на 12 відсотків або 70 мільйонів гривень.

Однак із 8 громад Вараського району 5 не виконали план. Це пов’язано переважно з заборгованістю підприємств, які працюють на їх територіях. Також недоотримували акцизний податок на пальне. Разом з тим, голови ТГ докладуть зусиль, щоб до листопада-грудня забезпечити виконання місцевих бюджетів.

Тим часом на сьогодні важливим питанням залишаються видатки на потреби військових. Це загальний внесок у перемогу, вважає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. Тим більше, так склалося, що значна частина надходжень до місцевих бюджетів – це сплата ПДФО від військових. І ці гроші мають використовуватись виважено.

«На сьогодні 50 відсотків держбюджету спрямовується на обороноздатність. І важливо на рівні області, районів та громад синхронізуватися в цьому процесі, - прокоментував Віталій Коваль. – Важливо розуміти, що коли ми говоримо про вчасну сплату податків, то мова йде про можливість забезпечити захист територій, подбати про потреби військових, а отже наблизити нашу перемогу». 

Про це інформує Рівненська ОВА.

Читайте також: У Рівненському районі громада зібрала для ЗСУ понад 190 тисяч гривень (ФОТО)