У Парижі 10-12 вересня 2022 року відбулися змагання та церемонії нагородження переможців за підсумками останніх Чемпіонатів світу OMC HAIRWORLD 2021/2022 з перукарського мистецтва, візажу та нігтьової естетики.

Про це інформує Рівненська ОВА.

Команда під керівництвом тренера, майстра міжнародного класу, рівнянки Ірини Раєвської привезла в Україну 25 нагород, серед яких – п’ять золотих, чотири срібних та одна бронзова нагорода серед майстрів.

Крім того, отримали бронзову нагороду та кубок «Rising star» серед юніорів;

  • п’ять престижних кубків за видатні досягнення «Legacy Awards»;
  • нагороди за 5 та 6 місце у номінації перукарів «Креативний колір»;
  • срібну нагороду серед бровистів;
  • медаль за видатні досягнення серед перукарів.


Вже втретє за п’ять років виступів команди на міжнародній арені здобули за командну перемогу головний трофей Чемпіонату світу з перукарського мистецтва – Кубок світу 2021 «Prestige Cup».

Президент Асоціації ОМС України та тренер команди Ірина Раєвська цього року отримала престижну нагороду «Global Awards» за видатний внесок у розвиток світової б'юті-індустрії.

На змаганнях Чемпіонату Світу OMC HAIRWORLD, який відбувся у Парижі, нашу країну представляли майстри з Броварів, Харкова, Ужгорода, Івано-Франківська, Одеси, Києва, Вінниці, Тернополя. Не дивлячись на важкі умови підготовки, Ірина Раєвська тренувала майстрів з усіх куточків України, а також перукарів, які, у зв’язку з війною, опинилися за кордоном.

Читайте також: Рівнянин Іван Сівак виборов три "золота" на Кубку світу зі спортивних танців на візках