На Рівненщині відкрили шелтер для осіб, які зазнали насильства. Занедбане приміщення у Дубенському районі вирішили перетворити на прихисток для тих, хто потребує допомоги. Більше подробиць, далі у сюжеті.

Подружжя Соколюків перші мешканці шелтеру. Переселенці з Харкова. Втекли від війни на Рівненщину ще у березні. Проживали у родичів. З початку осені живуть у даному закладі.

Колишню лікарню у Дубенському районі вирішили перетворити на прихисток для тих, хто потребує допомоги. В приміщенні створили комфортні умови для людей, які постраждали від домашнього чи сексуального насилля чи військових дій. Тут облаштували 9 кімнат, кухню, загальні санвузли. Загалом заклад розрахований на 30 осіб. За потреби можуть прийняти і до 50.

Проживати в шелтері можна від 6 до 9 місяців. З постраждалими від насилля працюватимуть соціальні працівники, священники, психологи. За цей час вони зможуть інтегруватися, соціалізуватися, працевлаштуватися та знайти собі постійне місце проживання.

У планах, людейякі проживають у шелтері, залучати до допомоги військовим. У закладі вже поставили сушарку. Хочуть готувати сухі супи, які будуть фасувати та відправляти на фронт. 

Читайте також: На Рівненщині за пів року декомунізували понад 600 вулиць і пам’ятників