Про це інформує ГУ ДСНС в Рівненській області.
Що робити, коли лунає повітряна тривога? Відповідь на це питання знають всі - перейти до найближчого укриття! Як має вести себе доросла людина, аби діти не відчували тривогу та паніку? Це питання дещо складніше! Якщо йдеться про школу, то освітяни мають подбати не лише про фізичну безпеку своїх учнів, а ще й про безпеку психологічну.
Разом зі Світланою Ройз, дитячою і сімейною психологинею, підготовлено спеціальний курс. Він розповість, як допомогти дитині та собі подолати цю стресову ситуацію максимально безболісно.
Це буде корисно для усіх, хто працює з дітьми та для батьків. Курс розроблено в рамках Програми «Безпечна школа», яка реалізується Фонд Східна Європа у співпраці з #ДСНС, Міністерство освіти і науки України та МВС України.
Пройти навчання та отримати сертифікат можна безкоштовно на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло за посиланням https://bit.ly/3D5eSY9
З курсу ви дізнаєтесь:
• як складати алгоритм дій для переходу в укриття;
• як допомогти дитині швидко подолати панічну атаку;
• як повернутися до навчання, коли повітряна тривога закінчилась;
• як реагувати на різні стресові ситуації, що можуть виникнути у дитини;
Окрім теоретичного матеріалу, в онлайн-курсі багато ігор та вправ, які допоможуть приборкати тривожність і повернутись у ресурсний стан.
Читайте також: Рівненщина готується прийняти внутрішньо переміщених осіб в опалювальний сезон