Фото: ілюстративне
Слідчі відділення поліції №1 (м. Дубровиця) Сарненського РВ закінчили досудове розслідування за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження та скерували кримінальне провадження із обвинувальним актом до суду.

Нагадаємо, подія трапилася восьмого червня цьогоріч. Поліцейські встановили, що між двоюрідними братами за місцем проживання одного із них виник черговий побутовий конфлікт. Посварившись, 44-річний пішов з будинку, а 52-річний родич залишився вечеряти зі знайомим. Втім, незабаром той повернувся та сварка продовжилася: між братами зав’язалась бійка, під час якої 44-річний почав душити старшого. Останній у відповідь схопив ножа та завдав ним удар нападникові.

У потерпілого діагностували проникаюче поранення в ділянку правої нирки та геморагічний шок. Згідно із висновком судово-медичного експерта завдані ушкодження відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень, як небезпечних для життя в момент їх заподіяння.

Поліцейські затримали зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зібравши достатньо доказів — повідомили йому про підозру за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування підозрюваний перебував під домашнім арештом.

У скоєному 52-річний обвинувачений зізнається та співпрацював зі слідством. Втім, за завдане родичеві ножове поранення йому загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Читайте також: У Вараському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданому тяжкому тілесному ушкодженні знайомому