У Рівному прощалися одразу з двома героями - Едуардом Поліщуком та Сергієм Сілюком. У Рафалівській громаді Вараського району вшанували Сергія Кравця.

 Едуард Поліщук народився і проживав у Рівному. Захоплювався електронікою та комп’ютерними технологіями. Здобув вищу освіту за спеціальністю «Кібернетика». Коли прийшла війна, він без вагань записався у добровольці. Загинув герой у 33 роки, захищаючи Харків. Того зловісного дня без батька залишився ще один семирічний хлопчик.

Сергій Сілюк виріс у родині військових, саме тому чотири роки тому сам підписав контракт із ЗСУ. Захисник двічі був у зоні АТО/ООС у 2019 та 2021 роках. На жаль, війна забрала життя 36-річного героя. Помер Сергій у госпіталі в Дніпрі, куди його привезли із Запоряжжя. Маленька донечка більше не побачить свого тата… Похоронили Едуарда Поліщука та Сергія Сілюка на кладовищі «Нове».

У Рафалівці прощалися із 29-річним Сергієм Кравцем. На початку воєнних дій Сергій повернувся додому з-за кордону та вступив до лав місцевого ДФТГ. Згодом поїхав захищати Батьківщину на передову. Загинув на півдні України при виконанні бойового завдання. Поховали військового на центральному цвинтарі Рафалівки. Без батька залишилося дві маленькі донечки.

За інформацією Рівненської обласної державної адміністрації.

Читайте також: Костопільщина втратила ще трьох захисників України