За тиждень відпрацювань у рамках операції «МАК» поліцейські відкрили 34 кримінальні провадження

Загалом із початку оперативно-профілактичних заходів від 23 травня розпочато 70 проваджень за фактом незаконного вирощування снотворного маку чи конопель.

За сім днів правоохоронці виявили майже 7000 рослин снодійного маку та понад 1800 конопель, а загалом із початку операції «МАК» — понад 13600 нарковмісних рослин. Усі незаконні посіви знищили.

Відтак, учора близько 13 години, дільничний офіцер ВП № 3 (м. Острог) Рівненського РУП у селі Кураж на земельній ділянці місцевого мешканця виявив 1220 рослин маку.

Крім того, у Сарненському районі на присадибній ділянці жительки села Іванівка виявлено 155 рослин коноплі, за якими дбайливо доглядали: посів був огороджений та із встановленим поливом.

А на Дубенщині на території господарства місцевої жительки дільничні виявили 490 рослин маку. Власниця обійстя пояснила, що висадила їх для краси.

У рамках 34 кримінальних проваджень, відкритих за фактами вирощування снотворного маку чи конопель за статтею 310 КК України, зразки рослин відправили для проведення дослідження до Рівненського НДЕКЦ МВС.

За їх результатами вирішуватиметься питання про повідомлення причетним до злочинів про підозру.

Нагадаємо, відпрацювання із протидії незаконному обігу наркотиків, виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та конопель, запобігання фактам незаконної заготівлі наркотичної сировини триватимуть до 22 вересня.

Читайте також: За півроку на Рівненщині у ДТП загинуло 72 людини