Фото ілюстративне
На Рівненщині роблять усе можливе, аби освітній процес розпочався 1 вересня і у звичній для дітей формі – очній. Але головне – забезпечити безпеку в закладах освіти.

 На цьому наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час брифінгу.

«Саме тому упродовж літа разом із представниками ДСНС буде перевірена готовність кожного закладу до початку навчального сезону. Це і експертиза укриттів, і встановлення відповідних інформаційних табло. На початку навчального року для педколективу та учнів відбудуться тренування щодо порядку дій у разі сповіщення сигналу повітряної тривоги», - розповів Віталій Коваль.

Загалом у закладах освіти області нараховується 248 укриттів та сховищ: у школах та садочках – 213, у закладах профтехосвіти – 16, вищої освіти - 19 таких місць. У разі відсутності у закладі укриття, такі споруди мають знаходитися неподалік. Головна вимога – доступність, аби провести безпечну та швидку евакуацію у разі загрози.

У вищих та професійно-технічних закладах Рівненщини навчальний сезон розпочнеться синхронно – 1 вересня.

Для старших курсів в університетах навчання розпочнуть з початком осені. І курс бакалаврату ходитимуть на пари з 15 вересня. А І курс магістратури – з 1 жовтня.

Читайте також: У Рівненській громаді планують створити раду ВПО для ефективного вирішення проблемних питань