Тетяна Карцева каже, що досвід роботи в органах місцевого самоврядування є новим, проте їй допомагає професійна команда.

Щотижня разом з Єжи Лужняком Уповноважена веде ефір про події, які сталися в місті за тиждень, інформує про важливі зміни, розповідає про анонси. Також працює у пункті гуманітарної допомоги для біженців з України, залучаючи спонсорів, організовує заходи для українців.

"У містечку Єлєня Гура проживає близько 3,5 тисяч українців. Місцева влада піклується про біженців, забезпечуючи їм доступ до медицини, освіти та інших соціальних благ. Для покращення комунікації між владою міста та українцями у мерії створили спеціальну посаду", - розповідає Тетяна Карцева.

Плідною є і співпраця між тими українцями, які давно мешкають у Єлєній Гурі, та новоприбулими. Так, Микола Бахур, журналіст з Вінниці, який проживає в місті вже 8 років, надав права адміністратора до найбільшої спільноти українців. Завдяки цьому ресурсу відбувається інформування містян.

"Саме неформальні зустрічі, ярмарки стають плацдармом для знайомств, обміну потребами та пропозиціями. З першого дня перебування у Єлєній Гурі - я шокована допомогою поляків, їх чіткою позицією щодо війни з Росією та ставленням до біженців. Дуже хочу, щоб українці, які зараз тут мешкають, були достойним віддзеркаленням держави в цілому, адже саме біженці зараз формують обличчя України у світі. Саме тому я намагаюся максимально правильно паркуватися, сортувати сміття, стежити за своїми висловлюваннями", - каже Тетяна Карцева.

Влада міста приділяє багато зусиль, щоб зробити Єлєню Гуру другою домівкою для людей, котрі втекли від війни. Разом з тим, заохочує українців до самостійності, пошуку роботи та вивчення мови.

Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА.

Читайте також: Представники Програми USAID з аграрного і сільського розвитку відвідали Рівненську громаду