Воно функціонує при обласному соціальному гуртожитку. Тут безкоштовно поселяють вагітних та матусь із немовлятами, які опинилися у складних життєвих обставинах – є одинокими, не мають житла, рідних, джерела доходів. У відділенні вони мають право проживати, доки дитині не виповниться 1,5 року. Однак були випадки, коли цей термін продовжували.

«Відділення працює з 2015 року. За цей час тут прихистили 32 мами. Всі вони мешкали по 1,5-2 роки. Переважно це молоді жінки 20-24 років, хоча бувають і старші. І в кожної свої непрості обставини, - прокоментував директор КЗ «Рівненський обласний соціальний гуртожиток» Ігор Новосад. - Тут одинокі мами знаходять підтримку в найскладніший період – коли дитина маленька і можливості піти на роботу нема. І серед наших підопічних є такі, що за час перебування у відділенні зуміли влаштувати життя, знайти помешкання та засоби для існування. Жінок із числа внутрішньо переміщених осіб у нас ще не було. Але якщо звертатимуться такі, що опинилися у скруті, і їх ситуація відповідає категоріям, на підставі яких ми надаємо прихисток, - ми їх приймемо і на довший час».

Відділення має житлові, ігрову та побутову кімнати, оснащені побутовою технікою та необхідним інвентарем, предметами домашнього вжитку для мам та дітей. Тут працюють психолог та медична сестра.
Наразі тут проживає 2 молоді мами .

Для отримання більш детальної інформації про умови зарахування до відділення матері та дитини можна звертатись за адресою: м. Рівне, вул. Петра Могили, 57, тел.: 68-40-39, 0978647577.

За інформацією Рівненської ОВА.

Читайте також: На Рівненщині реєстр донорів крові нараховує вже майже 10 тисяч людей