Фото ілюстративне
Змоменту збройної агресії росії проти України Рівненщина прийняла більше 68 тисяч внутрішньо переміщених осіб. З них на постійне проживання залишилось 53 тисячі осіб. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, підсумовуючи 100 днів війни.

«Переселенців поселяємо в гуртожитки, готелі, заклади оздоровлення та відпочинку, фізичної культури та спорту, лікарні, садочки. Для цього підготовлено 454 таких об’єкти, де є більше 20 тисяч вільних місць. Заклади системи соціального захисту населення області прийнято 657 внутрішньо переміщених осіб із психоневрологічних та геріатричних закладів», - розповів Віталій Коваль.

Очільник області додав, що на виплату компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених сьогодні претендують домогосподарства, що прихистили 15 239 внутрішньо переміщених осіб. Їм буде відшкодовано державою близько 4,9 млн гривень.

Нагадуємо, при обласній військовій адміністрації цілодобово працює контактний центр, який забезпечує розміщення осіб, які прибувають в область - 098-505-83-25, 097-008-81-91.

Читайте також: Родина з Рівненщини прийняла до себе майже дві сотні переселенців (ВІДЕО)