У Рівненській обласній військовій адміністрації прокоментували автопригоду, що набула розголосу. Адже в інциденті фігурують колишня журналістка, піарниця Ольга Ферар та ексголова Рівненської облради, а нині депутат обласної ради Олександр Данильчук.

Речник Рівненської ОВА Олександр Поліщук телеканалу "Рівне 1" повідомив:

- Водійка притягнута за 130 статтею. Автомобіль вилучений. Як це було із сотнями інших вилучених автомобілів у нетверезих водіїв. На Рівненщині всі рівні перед законом. Винятків немає. Це позиція начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля. Його філософія «Рівненщина – територія рівних можливостей» стосується і рівної відповідальності за свої вчинки кожної людини, незалежно від статусу, прізвищ чи посад.

Нагадаємо, автопригода трапилася у суботу, 21 травня, увечері поблизу ресторану «Густо» у Рівному. Автопригода трапилась за участі автомобіля «Тойоти Ленд Крузер», за кермом якого перебувала піарниця-журналістка Ольга Ферар, та «Хонди Аккорд», якою керувала рівнянка Ольга Лихач. разом з Ольгою Ферар перебував колишній голова обласної ради, депутат Рівненської облради Олександр Данильчук.

У патрульній поліції повідомили, що інспектори склали на водійку «Тойоти Ленд Крузер» адмінпротоколи за скоєння ДТП та за керування автомобілем у стані сп’яніння . А ще - винесли постанову за за ч.1 ст. 126 КУпАП. Тобто за керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом.

Читайте також: Які нововведення вступили в дію у сервісних центрах МВС Рівненщини