Інспектори департаменту муніципальної варти цієї суботи провели профілактичний рейд за зверненням жителів вулиці Млинівської.

Люди, які проживають поблизу авторинку на Млинівській, нарікали на постійні труднощі, які виникають щосуботи, коли активно працює авторинок - водії паркують автівки з порушеннями ПДР. Це ускладнює можливість пройти пішоходів та суттєво перешкоджає руху водіїв інших авто.

Інспекторами відділу контролю за паркуванням відреагували на звернення, тож провели профілактичний рейд по вул. Млинівській та по вул. Макарова, аби виявити транспортні засоби, що порушують ПДР в частині зупинки та стоянки.

Інспектори провели роз'яснювальну роботу з водіями-порушниками, зокрема повідомили, що на авторинку є вільні місця і вартість розміщення там транспортного засобу становить 50 грн.

Нагадуємо, у департаменті муніципальної варта Рівненської міської ради наразі працює прямий номер телефону для звернень громадян. За номером телефону 0673138319 можете повідомляти про порушення, реакція на які входить до повноважень муніципальної варти. А саме:

- порушення ПДР (в частині зупинки та стоянки транспортних засобів),
- порушення правил благоустрою.

Також можете надсилати свої звернення з фото та відео на Viber або Telegram за цим же номером.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської міської ради

Читайте також: Що необхідно знати при укладанні договору купівлі-продажу під час війни?