Медичні працівники Привільненської громади пройшли навчання з користування комплексом для телемедицини. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Привільненської громади.

У квітні цього року амбулаторії Привільненської громади увійшли до числа 30 медичних закладів Рівненської, Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей, які отримали «Програмно-апаратний комплекс для телемедицини». Це відбулося у рамках проєкту ПРООН «Посилення стійкості громади – фаза ІІ» при фінансовій підтримці посольства Великої Британії.

Для якісного подальшого використання даного обладнання керівники Іваннівської та Привільненської амбулаторій загальної практики сімейної медицини пройшли інструктаж-роз’яснення Віталія Пасічника, інженера підприємства-виробника, щодо функціональності та особливостей застосування апаратного комплексу.

Проєкт реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях за фінансової підтримки Уряду Великої Британії через Посольство Великої Британії в Україні.

Читайте також: Лікар з Рівного отримав почесну нагороду від ЗСУ