Фото ілюстративне
Зараз у Рівненській області проживає майже 48 тисяч переселенців – це лише ті, хто зареєструвався офіційно. Багато з цих людей втратили домівки і не мають куди повертатися, тому Уряд напрацьовує механізми забезпечення їх житлом.

Рівненська обласна військова адміністрація почала формувати базу житлового фонду, який пропонуватимуть під викуп для потреб вимушених переселенців.

«На Рівненщині до продажу готові понад 350 квартир у новобудовах. Це житло може бути використане і для переселенців, яких прихистила область. Щоб знати реальну потребу у придбанні житла, переселенцям потрібно подати заяву про знищене або пошкоджене майно. Тепер це можна зробити і на порталі Дія», - повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час селектору із керівниками громад.

Очільник області також закликав голів ТГ актуалізувати дані щодо наявності житла, яке можна буде придбати для переміщених громадян.

За інформацією Мінцифри, на сьогодні через застосунок «Дія» вже подано близько 100 тисяч заяв про пошкоджене майно. Міністерство фіксує інформацію для експертів та комісії, які згодом проводитимуть оцінку житла.

Як подати заяву на порталі Дія Авторизуйтеся на порталі за посиланням https://diia.gov.ua/services/poshkodzhene-majno

Читайте також: На Рівненщині переселенцям допомагають знайти роботу