Це відбувається у рамках регіонального проєкту «Цифра в кишені».
«Як тільки ми розмістили оголошення про старт навчання, до нас звернувся чоловік поважного віку, працюючий пенсіонер. Нещодавно він отримав у подарунок від дітей смартфон і не знав, як встановити застосунок Дія, щоб згенерувати СOVID-сертифікат. В результаті літній чоловік став учасником першого воркшопу і вирішив ці питання, - пояснила «цифрова» тренерка, працівниця Острозької центральної бібліотеки Оксана Юрченко. - Загалом до нас прийшли і місцеві мешканці віком 60+, і молоді люди до 30 років. Наші слухачі вже чекають наступного воркшопу. Тим часом ми готові надавати ще й індивідуальні цифрові консультації. Адже багато хто потребує допомоги в отриманні «ковідної» тисячі».
Нагадаємо, «Цифра в кишені» - це спільна ініціатива Рівненської ОДА та мережі бібліотек. Проєкт стартував торік у 5 пілотних громадах - Володимирецькій, Гощанській, Дубенській, Сарненській та Здолбунівській. Цьогоріч його географія розширилася. Тепер безкоштовні воркшопи проходять ще в 10 громадах: Березнівській, Радивилівській, Дубровицькій, Костопільській, Демидівській, Острозькій, Клеванській, Малинській, Антонівській і Тараканівській.
«На сьогодні учасниками «цифрових» воркшопів стали вже понад 800 мешканців громад. Це люди різного віку. Дехто з них до занять взагалі не користувався онлайн-послугами, а тепер і «комуналку» оплачує, не виходячи з дому, і квитки купує у такому ж режимі, і здійснює відеодзвінки, - прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. – Насправді кількість цифрових послуг зростає. І важливо, аби про це знали і вміли користуватися жителі і міст, і сіл, адже це суттєво полегшує життя. Сподіваюся, що цьогоріч «цифрові» навчання стануть доступні для жителів усіх громад Рівненщини».
За інформацією Рівненської ОДА.
Читайте також: Бригади тероборони Рівненщини сформовані на 74 відсотки