Рівненська Держпродспоживслужба оприлюднила звіт про роботу в 2021 році за основними напрямками – контроль безпечності харчових продуктів та ветмедицини, дотримання санітарного законодавства, захист прав споживачів, контроль за регульованими цінами, ринковий та метрологічний нагляд тощо.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області.

Так, торік здійснено 879 позапланових заходів державного контролю щодо дотримання законодавства у сферах безпечності, окремих показників якості харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Пріоритетним у роботі управління є контроль безпеки та якість дитячого харчування у школах та дитсадках області. Державними інспекторами проведено 200 позапланових заходів контролю.

Спеціалістами державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках області проведено понад 531 тисячу ветеринарно-санітарних експертиз харчових продуктів.

З метою запобігання поширенню на території області коронавірусної хвороби COVID-19 Головним управлінням Держпродспоживслужби в Рівненській області забезпечено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину. Перевірено майже 52 тисячі об’єктів та виявлено 15 тисяч порушень вимог карантину.

Серед іншого підвели підсумки роботи управління фітосанітарної безпеки. А саме – огляду імпортних та вітчизняних вантажів, надання адміністративних та фітосанітарних послуг, обстеження сільгосппосівів та лісових насаджень.

Окрім того, серед напрямків роботи спеціалістів Держпродспоживслужби – захист прав споживачів, контроль за дотриманням антитютюнового, рекламного, ринкового, метрологічного законодавства та реєстрація сільськогосподарської техніки.

Читайте також: З власного бюджету: медзаклади Рівненщини мізкують, як доплачувати медикам і утримувати пацієнтів (ВІДЕО)