Фото ілюстративне
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської громади засідала ще 4 лютого.

В онлайн-режимі члени комісії обговорювали лише одне питання – відновлення навчального процесу чи продовження карантину у закладах загальної середньої та позашкільної освіти громади, – інформують на сайті мерії.

Комісія вирішила: з 7 лютого по 11 лютого із використанням дистанційних технологій відновити освітній процес у закладах загальної середньої освіти міста Вараш та у Рудківському ЗЗСО, Сопачівському та Більськовільському ліцеях для учнів 1-11 класів, у Заболоттівській гімназії для учнів 5-11 класів.

У Заболоттівській гімназії (для учнів 1-4 класів), Мульчицькому ліцеї, Озерецькій гімназії, Собіщицькому ліцеї, Старорафалівській гімназії із 7 лютого буде відновлено освітній процес в очній формі.

Також своїм рішенням члени комісії продовжили заборону відвідувати заклади позашкільної освіти із 7 лютого 2022 року по 11 лютого 2022 року.

Водночас дозволили із 7 лютого 2022 року відвідувати індивідуальні заняття у Вараській дитячій музичній школі (із дотриманням усіх протиепідемічних заходів). Натомість усі групові заняття будуть проводитися з використанням дистанційних технологій до зниження рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції із 7 по 11 лютого 2022 року включно.

Читайте також: Команда Клопотенка навчатиме шкільних кухарів Рівненщини готувати за новим меню