Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Сьогодні, 4 лютого, заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко провів нараду щодо облаштування державного кордону.

У ній взяли участь представники прикордонного загону, ГУ Держгеокадастру, обласного управління лісового та мисливського господарства, регіонального офісу водних ресурсів. Про це інформує Рівненська ОДА.

Головне питання на порядку денному - відведення земель під прикордонну інфраструктуру. В Рівненській області це 1090 гектарів.

«Нам важливо якнайшвидше технічно обладнати кордон. Мова йде про ділянки, які розташовані в межах 50 метрів вздовж державного кордону. Загальна протяжність державного кордону з республікою Білорусь у межах Рівненської області становить понад 218 км», - зазначив Ігор Тимошенко.

Учасники наради обговорили подальший алгоритм дій щодо можливості зміни цільового призначення ділянок, реєстру дозвільних документів із територіальних громад, процедуру викупу земель із приватної власності в рамках урядової програми.

«Уже є певні напрацювання у картографії кордону. Матеріали не оприлюднюються - вони для службового користування. Ми спільними зусиллями робимо все, аби захистити кордон», - наголосив Ігор Тимошенко.

Нагадаємо, охорону ділянки державного кордону на Рівненщині здійснюють 3 прикордонні служби: «Березове», «Дубровиця» та «Вичівка».

Читайте також: Домовились без камер: як у Рівному шукали місце для бази тероборони Західної України? (ВІДЕО)