В Україні планують відновити 16 аеропортів. Рівненський міжнародний – серед них. Перші роботи розпочали торік, проте виконують їх із затримкою. Відновити польоти після тривалої паузи обіцяли навесні 2022. Як виявилося, не встигають. Чому, знає Анастасія Ковальчук.

Чи "полетить" рівненський аеропорт у 2022-му? Чиновники запевняють, що це можливо. Торік на летовищі розпочали реконструкцію та призначили нового керівника. У травні експерти та представники влади зібралися на форум, щоб напрацювати дорожню карту розвитку аеропорту. А вже у серпні в одному з ефірів тоді ще тимчасово призначений очільник, Олександр Якубець, розповів про плани, які, вочевидь, не вдалося реалізувати так швидко.

А ось голова Рівненської обласної ради конкретні терміни вирішив не називати.

Розпочати польоти у березні не вдасться через ремонтні роботи, пояснює Олександр Якубець. Спочатку дійсно були домовленості з українським авіаперевізником та вочевидь не судилося .Тепер робити обіцянки про конкретні дати керівник не береться. Пояснює, від цього це не залежить. Тому що, перш за все, потрібно завершити реконструкцію. З державного бюджету торік виділили гроші на п`ять проектів. Зокрема, на огорожу, радіотехнічні засоби посадки, перон, руліжну доріжку та світлосигнальне обладнання.

В Україні планують відновити 16 аеропортів. Міжнародний аеропорт Рівне – серед них. Як пояснили в облдержадміністрації, темпи низькі, через те, що реконструкція летовищ відбувається одночасно у всій країні.

Для проведення земляних робіт та будівництва фундаменту під обладнання, чекають сприятливих погодних умов. А ще чекають виділення коштів із держбюджету. Василь Мельник запевняє, якщо буде чітко визначено обсяг фінансування, завершити планують до кінця року. Та проблема рівненського аеропорту не лише в його стані. За роки його існування назбиралися чималі борги по зарплаті та комунальних послугах. Станом на сьогодні це 35 мільйонів. Борги і штрафні санкції накопичуються надалі. А ще рахунки підприємства заблоковані виконавчою службою.

Загалом на реконструкцію «Міжнародного аеропорту Рівне» із державного бюджету потрібно виділити 76 мільйонів гривень. Оскільки, аеропорт доволі проблемний, чи є сенс вкладати в нього гроші? Олександр Якубець каже так, бо за авіацією майбутнє.

Керівник аеропорту запевняє, що перспектива є. Сподівається, що роботи завершаться якнайшвидше і летовище повноцінно запрацює. А далі виникає запитання - чи буде він прибутковим? Це залежатиме звісно від попиту. Нагадаємо, в 2016-му аеропорт відновив роботу вперше за десять років. Починали з одного рейсу на тиждень в турецьку Анталію. Потім із Рівного почали літати і до Єгипту. А у 2019-му польоти припинили. Тоді протягом року вдалося обслужити 11 тисяч пасажирів.

Читайте також: На Рівненщині віддалені села матимуть можливість під’єднати інтернет за державні кошти