Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Вже цьогоріч у Володимирці відкриють оновлене приймальне відділення лікарні. Наразі роботи на об’єкті тривають. Тут також встановлять сучасне обладнання, у тому числі й апаратуру, якої раніше не було. Саме з цієї причини іноді пацієнтів змушені були скеровувати в медзаклади інших районів. Натомість невдовзі ситуація зміниться і жителі Вараської громади зможуть отримати якісну медичну допомогу в Володимирецькій багатопрофільній лікарні.

Приймальне відділення оновлюють у рамках президентської програми «Велике будівництво». Із тим, як тривають роботи на об’єкті, ознайомився голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Цей об’єкт будується в синергії влади різних рівнів. Так, кошти на будівництво виділили і з місцевого, і з обласного бюджетів. Тим часом із державного бюджету виділили гроші на закупівлю новітнього обладнання. Мова йде комп’ютерний томограф, цифровий рентген-апарат і УЗД-обладнання. Це обійшлося у 18 мільйонів гривень. Об’єкт завершать вже цьогоріч і жителі Вараського району отримуватимуть тут медичні послуги на високому рівні», - прокоментував Віталій Коваль.

Медобладнання, яке закупили для приймального відділення, якісне та сучасне. Наприклад, комп’ютерний томограф робить 32-зрізовий знімок. Це суттєво допомагає в точності діагностики. До слова, у Володимирці такого обладнання взагалі не було, тож пацієнтів змушені були скеровувати в Сарни, розповів головний лікар КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня» Іван Караїмчук.

Апаратуру встановлять після завершення будівельних робіт.

Читайте також: У Вараській районній державній адміністрації нова очільниця: що про неї відомо?