![Фото ілюстративне](/pics2/2112/i131407.jpg?1640117281)
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Державного історико-культурного заповідника.
Для цього потрібно перейти за посиланням обрати необхідний квиток та екскурсію, оплатити вашою карткою е-підтримки. Квитки будуть надіслані на електронну адресу.
«Маєте нагоду оплатити екскурсію для всієї родини або компанії друзів, а скористатися нею при нагоді в зручний час, навіть влітку. Також ви можете підримати музей оплативши вхідні квитки з залишкових коштів», – зазначають у дописі музею.
Читайте також: На Рівненщині громади будуть варити сири (ВІДЕО)