Самогубство через нероздільне кохання. На Рівненщині неповнолітній вкоротив собі віку бо посварився з дівчиною. Перед смертю записав відео, де сповістив про свої наміри. Ілля Томашевський знає подробиці трагічного випадку.

17-річному Олександру за місяць мало б виповнитись 18. Хлопець завершував навчання у Володимерецькому училищі, де навіть і не підозрювали про його наміри.

Сталося все під час великої перерви. 17-річний юнак вийшов з училища та попрямував до закинутої будівлі, де і вкоротив собі віку.

Передсмертне відео зі своїми намірами парубок надіслав дівчині, яка намагалася зателефонувати та відговорити його. Про це одразу повідомила меншому брату Олександра, який теж навчається у ВПУ.

Відомо, що хлопець житель Вараша, але на час навчання проживав у Володимирецькому гуртожитку. Після трагічного випадку, у Володимирецькому ВПУ провели профілактичні роботи психологи та соц педагоги по виявленню схильності до самогубства.

Читайте також: Рівненські депутати "подарували" ділянку на березі Білого Озера: місцеві бояться що їм обмежать доступ до пляжу (ВІДЕО)