Фото ілюстративне
Нині в Рівненській області 1188 відсторонених від роботи працівників освітніх закладів. Найбільше таких у школах – 778 осіб. Серед громад, де найбільше відсторонених працівників, – Вараська, Володимирецька та Каноницька.

І якщо про ситуацію зі школою у Степангороді не писали лише ліниві, бо ця тема вже тривалий час на слуху, то відтепер популярними стануть і кочегари навчального закладу у селі Кідри.

Там четверо кочегарів мали б бути відсторонені від роботи через відсутність вакцинації проти коронавірусу. Однак, вони влаштували бойкот, через який школа не опалюється, а дітей відправили на вимушені канікули. Про це повідомив начальник обласного управління освіти Петро Коржевський під час чергового онлайн-брифінгу.

«До того ж вони зайняли позицію: якщо не ми, то ніхто. Відмовились навчити тих людей, яких хотіли на час їхнього відсторонення призначити кочегарами», – запевняє очільник освіти регіону.

За словами посадовця, заміну кочегарам усе ж знайшли. За період канікул вони повинні пройти навчання, щоби бути допущеними до процесу опалення навчального закладу. Швидше за все, з понеділка школярі повернуться за парти.

Читайте також: Пішли проти системи: у школі на Рівненщині невакциновані вчителі ходять на роботу (ВІДЕО)