Ще десять додаткових контейнерів-сіток із спеціальним маркуванням днями розвезли та встановили по міських вулицях Радивилова.

Таким чином, продовжується робота у напрямку покращення санітарного стану та загального благоустрою міста. Про це повідомляють у Радивилівській громаді.

До того ж за виручені від продажу вторсировини кошти підприємство в подальшому зможе замовляти додаткову кількість спецконтейнерів на потреби територіальної громади.

Для зручності жителів обирали локації як в приватному секторі, так і в центрі міста, біля багатоповерхівок.
Ще вісім контейнерів-сіток для збору пластику підприємством розмістили по Радивилову і торік. Тож нині до функції часткового сортування сміття задіяно 18 спеціалізованих сіток для ПЕТ-відходів.

При цьому комунальники наголошують: не треба плутати контейнери для збирання пластику, який потім підприємство спрямує на вторинну переробку, з універсальними сміттєвими баками. Згідно з правилами користування, заборонено викидати в такі контейнери будь-яке інше сміття окрім ПЕТ-пляшок. Вони також не призначені для різного типу пластикових виробів - мисок, дитячих іграшок та іншого.

Вивантаження зібраного пластику відбуватиметься по мірі його накопичення, ймовірно, раз на 5-10 днів.

Читайте також: На Рівненщині підлітка вдарило електрострумом