14 жовтня всі охочі зможуть взяти участь у ІV Рівненському пів марафоні, приуроченому до Дня захисників та захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Захід проходитиме на території Гідропарку, зі стартом та фінішом в районі озера «Яйце». Старт забігів – із 8 години ранку.

Організаторами пів марафону є громадська організація «Рівненський клуб бігу» Rivne Running Club, за підтримки управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА.

Програма заходу:

06:00 – 07:45 – видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу;

06:00 – 12:30 – робота намету для зберігання речей;

07:50 – масова розминка учасників забігу;

08:00 – масовий старт забігу на 2,35 км;

08:20 – масовий старт забігу на 10 км;

09:30 – масовий старт забігу на 21,1 км;

12:00 – закриття траси пробігу, відкриття руху транспорту;

12:30 – нагородження наймолодшого та найстаршого фінішера забігу; нагородження 3 переможців у номінації «Непереможні» (бігуни з інвалідністю); нагородження переможців та призерів Рівненського пів марафону «Pokrova Half Marathon 2021» на дистанціях 2,5 км, 10 км, 21,1 км.

Кожен учасник заходу (якщо це дитина, то це може бути один із батьків або її законний представник) автоматично підтверджує свій хороший стан здоров’я та бере участь у забігові на власну відповідальність.

Кожен учасник зобов’язаний не брати або зупинити участь у заході, якщо це буде загрожувати здоров’ю або життю.

Організатори на період карантину рекомендують дотримуватися всіх правил, аби запобігти поширенню на території України COVID-19.

Читайте також: У лісі та в болоті: на Рівненщині відбулися екстремальні змагання "Доброволець" (ВІДЕО)