Фото ілюстративне
Тема вакцинації серед педагогів буде серед першочергових на серпневій освітній конференції. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін під час виїзної наради у Рівненській РДА.

На засіданні за участю керівництва Рівного та району обговорили всі пропозиції щодо збільшення поінформованості важливості та доступності вакцинації серед населення.

«Ми маємо розуміти стурбованість батьків на початок навчального року - діти мають навчатись в безпечному середовищі. Водночас, на сьогодні в області від COVID-19 провакцинувалось лише 46% освітян. Тому необхідно створити всі умови для забезпечення повноцінного освітнього процесу», - зазначив Сергій Подолін.

Координатор вакцинації на Рівненщині Олена Гандзюк нагадала, що відповідно до постанови Кабміну внесено зміни щодо організації роботи закладів освіти в умовах погіршення епідемічної ситуації в Україні.

«Якщо в регіоні буде оголошено «жовту» карантинну зону, то в очному режимі зможуть працювати лише ті навчальні заклади, де щеплено не менше 80% працівників. Якщо ні - освітній заклад переходить на дистанційну форму навчання. Йдеться про садочки, школи, університети, училища та інші заклади освіти Рівненщини», - зазначила Олена Гандзюк.

Наразі високі показники темпів вакцинації в НУ «Острозька академія», Острозькій спеціальній школі №2, Національному університеті водного господарства та природокористування, а також школах №12, №15, №18 Рівного.

Нагадаємо, на Рівненщині вже працює 6 центрів вакцинації населення, а також 122 пункти щеплення, у тому числі у віддалених селах. В області вже зроблено 160 тисяч щеплень від COVID-19. У середньому щодня вакцинується 3 тисячі людей.

Читайте також: У Рівному відсьогодні запрацював третій центр масової вакцинації від коронавірусу (ВІДЕО)