Стріт-арт у Рівному. На вулиці Соборній поблизу однієї із багатоповерхівок на фасаді прибудови намальована дівчина, що грає на фортепіано. Автору мурала - місцевому художнику Костянтину Качановському вдалося перетворити непримітний, а подекуди занедбаний фасад, у чорно-білий стінопис. Що змусило чоловіка взятися за пензлі - розпитувала Катерина Савченко.

Ось так, ще пів року тому виглядав фасад однієї з прибудов на вулиці Соборній у Рівному. Облуплені стіни та непристойні написи. Нині на цьому місці чорно-білий мурал. Його намалював 23-річний місцевий художник Костянтин Качановський. На вуличне мистецтво хлопця надихнуло кохання.

А ось і кохана Кості. Ольга не очікувала такого подарунку, каже хлопець.

Найбільше митець побоювався хуліганів, які можуть зіпсувати сюрприз.

Минуло пів року, на щастя, ні в кого не піднялась рука зіпсувати мурал, каже художник. Він довго готувався, шукав місце, де Ольга часто буває і де вдасться отримати дозвіл на роботу. Писав зображення впродовж трьох днів, не обійшлося і без погодніх сюрпризів.

Костянтин малює з дитинства, його захоплення переросло в улюблену роботу.

Каже готовий малювати ще мурали у рідному місті, якщо рівнянам це подобається. І тих, кого вдалося опитати нам, захоплюються побаченим.

Читайте також: Рівненські туристи повернулися з палаючої Туреччини і поділились враженнями (ВІДЕО)