У Селі Горбаків Рівненського району, сьогодні, 8 липня, відкрили дитячий садочок. Він розрахований на 50 дітей. Облаштували ДНЗ у приміщенні старої школи.

"Приміщення дитячого садочка було збудовано у 1971 році, Однак, до 2017 року в цьому приміщенні функціонувала школа. На території Горбаківської сільради досі не було жодного садочка. Тому рішення про реконструкцію приміщення школи під дошкільний заклад підтримали усі мешканці. Тож і діти, і батьки із нетерпінням чекали на відкриття."

Каже Володимир Бойко, голова Бабинської громади . Спочатку будівельники демонтували старі перегородки та підсилили конструкцію самої будівлі, потім перепланували перший та другий поверхи. Приміщення дитсадка сучасне та яскраве. Три групи вже забезпечені меблями та необхідним інвентарем. Залишилося облаштувати територію навколо будівлі.

Вже 1 вересня діти зможуть піти в новий дитячий садочок.

«Із відкриттям таких закладів ми будуємо нову країну. Дякую керівнику Бабинської громади за перший крок у відновленні – виготовленні проєкту реконструкції. Відновити старе приміщення та реконструювати заклад ззовні та зсередини вдалось завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»,

 розповів голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Нагадаємо, цьогоріч на Рівненщині мають побудувати 3 садочки – окрім Горбакова, ще у Рівному та в смт Мізоч.

Читайте також: Юні натуралісти з Рівного здійснили духовно-екологічну подорож (ФОТО)