П’ять днів вихованці закладу поглиблювали свої знання про природу на території Шацького національного природного парку, що на Волині. А також багато гуляли лісом та купалися. Адже все це відбувалося на берегах відомого своїми цілющими властивостями озера Світязь.
Про це інформує Рівненська обласна рада.
Особливістю еколого-краєзнавчої мандрівки, за словами організаторів, є не лише знання про конкретну екосистему, які діти здобувають безпосередньо на місцевості, а й цікава інформація про її історію та культуру.
Так, учасники експедиції мали можливість поспілкуватися зі старожилами села Світязь, які поділилися розповідями про історію села та розкрили секрет довголіття.
Крім того, діти отримали навички таборування: навчилися облаштовувати наметове містечко, готувати їжу на багатті, вести побут в умовах живої природи, при цьому бути екологічно свідомими.
Юні натуралісти також стали учасниками практикумів з медицини, під час яких вчилися надавати першу допомога після укусів комах, опіків та інших травм, які можливі під час відпочинку на природі.
Окрім навчання, діти мали час і на змістовне дозвілля: ігри, конкурси, вікторини лише доповнили насичені дні учасників «Духовно-екологічної подорожі». Особливо сподобалися вечірні співанки «Простір любові» під супровід гітар та ударних інструментів, виготовлених власноруч.
Справжнім подарунком для учасників походу стала серія майстерок з виготовлення браслетів, брелоків, оздоблення туристичного посуду різними видами плетіння. Адже усі ці вироби залишилися дітям на згадку.
Читайте також: На Рівненщині суд повернув державі земельну ділянку історико-культурного призначення