Фото - ГУ ДСНС у Рівненській області
3 червня о 18:00 співробітники ДСНС області спільно з мисливцями врятували від загибелі самку лося, що опинилася у водяній пастці в басейні закинутої очисної споруди колишнього тракторного заводу у селі Городок Рівненського району.

На тварину, що перебувала по шию у болотяній воді натрапив місцевий житель та одразу сповістив про це на спецлінію "101".

Тварина знаходилася у бетонній очисній споруді розміром приблизно 25х25 метрів та глибиною 1.50 м. - 1.70 м.Рятувальники спільно з місцевими мисливцями за допомогою бензопил розчистили від чагарників та гілля дерев місце, щоб мати можливість дістатися до очисної споруди. Потому за допомогою рятувальної мотузки витягнули самку лося до борта очисної споруди. Тварина далі самостійно змогла дістатися суходолу. Опинившися у безпеці лосиха щосили побігла у сторону ліса.Варто додати, що даний вид тварин з 2017 року занесений до Червоної книги України.На думку мисливців тварина вийшла з лісу та через городи попрямували в сторону очисної споруди, де хотіла напитися води, але потрапила у пастку. На щастя її вчасно помітили та врятували.

Читайте також: На Зарічненщині швидка допомога годинами їде до пацієнтів, а все через дорогу (ВІДЕО)