Хотіли розваг, а опинились за гратами. Такий фінал мали пригоди двох молодиків, які за новими враженнями поїхали до Корця. Спершу друзі посиділи в кафе, після чого один з них посварився зі своєю супутницею. Коли ж хмільна компанія сіла в таксі, дівчина на зло своєму хлопцю, поцілувала водія.

Принаймні, саме так пояснює причини своєї подальшої поведінки 22-річний Микола. Микола, прагнучи помсти, знову викликав таксиста. Коли він приїхав, друзі сіли до нього в машину, а один з них — тримав в рукаві ножа.

Залишивши авто, Олександр підбіг до своїх колег-таксистів за допомогою. В цей час «Дачіа-Логан» рушила з місця та почала стрімко тікати. За кермом сидів нетверезий Микола. Місцеві таксисти кинулись навздогін, а за деякий час до них приєднались працівники ДАІ.

Вже у райвідділі міліції затримані зізнались: вони хотіли лише поговорити з таксистом, який мало не відбив в Миколи дівчину. А ніж і не думали діставати.

Уганяти автомобіль, розповідають хлопці, вони також не хотіли, але помітивши таксистів, неабияк злякались і вирішили тікати.

Втім, уникнути кримінальної відповідальності, молодикам навряд чи вдасться.