Нові меблі та ліки сьогодні, 31 травня, рівненські поліцейські на чолі із начальником ГУНП області Олексієм Камишанським привезли для пацієнтів онкологічного центру Рівненської обласної дитячої лікарні.

 До збору коштів долучився кожен працівник поліції в надії, що це допоможе дітям подолати хворобу.

Поліцейські області вже всьоме збирають кошти для закупівлі ліків онкоцентру до Міжнародного дня захисту дітей. Цей рік не став винятком. Правоохоронці зібрали майже 150 тисяч гривень. За ці кошти придбали меблі для оновленого відділення: 20 ліжок, 20 приліжкових тумбочок та дві шафи. Також закупили дороговартісні медичні препарати, яких зараз найбільше потребують пацієнти.

Як зазначив керівник поліції області Олексій Камишанський, у таких ситуаціях багатослівність зайва: «Це той момент, коли хотілося б одного — аби відділення такого профілю не існувало взагалі».

Натомість завідувачка онкологічним центром РОДЛ Дана Бокій вдячна за допомогу: «Ми хочемо облаштувати палати так, щоб діткам було максимально комфортно проходити лікування. Діти – найбільша цінність в нашому житті, це наше майбутнє, а хороші умови перебування мають бути нормою».

Одужання вам, маленькі пацієнти онкологічного центру, бажають усі поліцейські Рівненщини!

 

Джерело: Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читайте також: На Рівненщині пацієнтів з коронавірусом лікують у борг